Google Reklam Ankara, Google Adwords Ankara, Google Reklamları, Google Sponsor Bağlantı Ankara, Google Arama Ağı Reklam Uzmanı, Adwords Eğitimi, Ankara Adwords Eğitimi - Ana Sayfa
Ana Sayfabiz kimiz?Google ReklamlarıGoogle Reklam Kampanyalarıweb tasarımGoogle İnternet Reklamcılığıvideolarilet
Ana Sayfa

Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Macromedia's Flash Player. Get the latest flash player.

Google internet reklamcılığı ile rakiplerinize fark atın!
Google Sponsor Bağlantı (Google Adwords)

İnternette Yaşanan Dönüşüme Seyirci Kalmayın tıklayın....Google reklamları ile uygun maliyetlerle büyümeye devam edin. Nasıl mı?Sonsuz Tasarım, yurt içi ve yurt dışından firmanıza ürün odaklı ziyaretçileri çekerek
firmanızın adeta e-pazarlama departmanı gibi çalışır. Sizin adınıza şirketinizin ulaşamadığı müşteri profiline ulaşır ve size yönlendirir. Google reklamları karınızı arttırır, maliyetlerinizi düşürür ve şirketinizi büyütür. Google reklamları tüm Türkiye'ye ulaşmanın en ekonomik yoludur. Google reklamları web sayfanızı etkin bir pazarlama aracına dönüştürür. Şirketinizin online kimliğini Google'a reklam vererek güçlendirebilirsiniz.


Kısacası; kar + büyüme = google reklamları ile kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Sonsuz Tasarım 365 gün 24/7 e-pazarlama departmanı ile çalışmak istiyorsanız başvuru formu için tıklayınız.


Sonsuz Tasarım, Arama Motoru Pazarlamacılığı (Search Engine Marketing -SEM-) uzmanıdır.

Sonsuz Tasarım SEM & SEO

GoogleTM - GOOGLE is a registered trademark of Google Inc.

Devamını oku...
 
İnternet, reklamda kriz dinlemedi 2012'de 100 milyar dolara ulaşacak
WAN-IFRA Başkanı Christoph Riess, İstanbul’da gerçekleşen Dijital Yayıncılık Konferansı’nda, “2009’da 50 milyar dolar olan internet reklam pazarı, 2012’de 100 milyar dolara çıkacak” dedi.

DÜNYADA 120 ülkede 18 bin yayıncı ve 15 bin internet kuruluşunun üye olduğu, alanında en önemli küresel meslek örgütü olan Dünya Gazeteler ve Gazete Yayıncıları Birliği (WAN-IFRA) dün İstanbul’da 18’inci Dünya Dijital Yayıncılık Konferansı’nı düzenledi. Konferansın açılışında konuşan WAN-IFRA Başkanı Christoph Riess, internet reklam pazarının büyümesine dikkati çekti. 2009’da 50 milyar dolar olan internet reklam pazarının 2012’de 100 milyar dolara ulaşmasının beklendiğini vurgulayan Riess, “Ekonomik krizle birlikte televizyon ve gazete reklamlarında düşüş yaşandı. Televizyon reklamları 2010’a doğru tekrar yükselişe geçti. İnternet reklamları ise krizde bile yükselişteydi” dedi.

İnternet reklamları artıyor

2009’da dünya reklam pazarının yüzde 75’ini televizyon, gazeteler ve internet, yüzde 25’ini ise diğer yayın organlarının paylaştığını belirten Riess, 2012’de çok az değişiklikle bu oranların yüzde 77’ye yüzde 23 olacağını söyledi. Verdiği oranların yanıltıcı olmaması gerektiğini belirten Riess, “Gazete reklamları kan kaybediyor. Gazete reklamlarının azaldığı oranda internet reklamları artıyor” dedi. Riess, dergi, radyo, sinema ve outdoor reklam pazarının hep aynı seviyeyi koruduğunu söyledi. Yaşa göre e-mail ve sosyal medya kullanım oranlarını açıklayan Riess, 18-29 yaş arasındaki kesimin e-mail ve sosyal medyayı neredeyse aynı oranda kullandığını, 50-60 yaş arasında ise e-mail kullanım oranının aynı kalırken sosyal medya kullanım oranının yaklaşık yüzde 40 azaldığını anlattı.
Devamını oku...
 
Google Reklam (Adwords) Online Araçlar

Google Reklam (Adwords) Önizleme Aracı


Önce bir anahtar kelime girin, ardından reklamları önizlemede görüntülemek için bir Google etki alanı, görüntü dili ve kullanıcı yeri seçin.

Google Reklam (Adwords) önizleme aracı için tıklayınız...


Google Reklam (Adwords) Trafik Tahmin aracı

Anahtar kelimelerinizin tıklama başı maliyetini , tıklama sayısını ve tahmini bütçesini öğrenebilirisiniz.

Google Reklam (Adwords) trafik tahmin aracı için tıklayınız...


Google Reklam (Adwords) Anahtar Kelime Aracı

Anahtar kelime veya kelime öbeği girerek daha çok anahtar kelime oluşturun.

Google Reklam (Adwords) anahtar kelime aracı için tıklayınız...

Google Arama Trendleri (Google Insights for Search)

Türkiye'de neler arandığını görmek mi istiyorsunuz.

Neler arandığını görmek için tıklayınız...


GoogleTM - GOOGLE is a registered trademark of Google Inc.

 

Google Translate

arama

kazanç

Google'da reklam verin

anket

İnternet reklamları için ne kadar bütçe ayırıyorsunuz?