Google Reklam Ankara, Google Adwords Ankara, Google Reklamları, Google Sponsor Bağlantı Ankara, Google Arama Ağı Reklam Uzmanı, Adwords Eğitimi, Ankara Adwords Eğitimi - Reklam Kampanyalarımız
Ana Sayfabiz kimiz?Google ReklamlarıGoogle Reklam Kampanyalarıweb tasarımGoogle İnternet Reklamcılığıvideolarilet
Ana Sayfa arrow Google Reklam Kampanyaları
Reklam Kampanyalarımız Yazdır E-posta

Kampanyalarımızı öğrenmek için lütfen tıklayınız....

Google'da reklam yayınlamak için Ücretsiz Promosyon Kodu Talebi.

Google'da reklam yayınlamak, işletmenizin pazarlama etkinliklerine yararını göstermek ve potansiyel olarak müşterilerinizi arttırmak için size promosyon kuponları hediye ediyoruz.

Bu kampanyadan her işletme sadece bir kez yararlanabilir, promosyon kuponları her hesap için sadece bir kez kullanılabilir. Deneme kuponunuzu talep etmeden önce mutlaka aşağıdaki kayıt ve kullanım şartlarını okuyunuz.

Promosyon kodu için lütfen bizimle iletişime geçiniz....

Deneme kuponlarının kullanımı ile ilgili koşullar

Google AdWords deneme kuponu, sadece adwords.google.com.tr adresi üzerindeki kayıt işlemini tamamlamış, hesabını kupon kodu girildiği tarihten en fazla 14 gün önce oluşturmuş ve fatura adresi Türkiye'de olan yeni AdWords kullanıcıları için geçerlidir. Bir AdWords kullanıcısı sadece bir kupon kullanabilir.

Google AdWords’ün ve deneme kuponunun kullanılması, söz konusu hesaptaki reklamların onaylanmasına, geçerli bir şekilde kayıt yapılmasına ve şu anda yürürlükte olan Reklamcılık Şartlar ve Koşulları'nın kabul edilmesine bağlıdır. Google, hesabınızın oluşturulmasıyla ilgili sizinle kuponunuzu almak için sağladığınız iletişim bilgileri üzerinden bağlantıya geçebilir.

Kupon değeri, ödeme yöntemi, faturalandırma tercihi ve kupon kodunuzu hesabınıza girmenizi takiben AdWords hesabınıza otomatik olarak işlenecektir. Eğer Faturalandırma Tercihleri'nde sonradan ödeme yöntemini seçerseniz, (şu anda 7 TL olan) hesap etkinleştirme ücreti, kupon kodu hesabınıza işlenmeden önce bu kupon değerinden düşülecektir. Eğer önceden ödeme yöntemini seçerseniz, kupon değeri hesabınıza işlenmeden önce hesabınızı aktif hale getirmek için (şu anda 14 TL olan) minimum bir ön ödeme gerçekleştirmeniz gerekir ve hesap etkinleştirme ücreti de bu ödemenizden alınır.

Kupon değerini aşan her türlü reklamcılık masrafı için ücretlendirilirsiniz. Tahakkuk edebilecek bütün vergilerden de kullanıcının kendisi sorumludur. Eğer kupon değerini kullandıktan sonra daha fazla harcamada bulunmak istemiyorsanız, hesabınızı takip etmeli ve kupon değerini tam anlamıyla tüketmenizden önce ya da tüketir tüketmez kampanyanızı durdurmanız ya da silmeniz gerekmektedir. Eğer Google AdWords hesabınızda, deneme kuponunuzda sunulan para biriminden başka bir para birimini seçtiyseniz, kupon değerinin gerçek tutarı döviz kuru dalgalanmalarına tabi olabilir.

Deneme kuponu bir başkasına devredilemez, satılamaz ya da takas edilemez. Deneme kuponu teklifi, Google Ireland Limited ve/veya ülkenizde AdWords hizmetini sunan bağlı bir şirket tarafından herhangi bir sebeple ve herhangi bir zamanda değiştirilebilir ya da geri alınabilir. Deneme kuponu teklifi, kupon kodunuzun size iletildiği mesajın ilk basıldığı tarihten 3 ay sonra sona erer. Fiili son kullanma tarihi ise kuponun üzerinde belirtilir. Kanunlarca yasaklanması ya da kısıtlanması durumunda kupon geçersizdir. Google ve AdWords, Google Inc ticari markalarıdır; ABD ve diğer ülkelerde kayıtlıdır. Bu deneme kuponunu kullanabilmeniz için, bu şartlar ve koşulları kabul etmeniz gerekmektedir.

Google Gizlilik Politikası ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen http://www.google.com.tr/privacy.html adresini ziyaret edin.


http://www.google.com.tr/intl/tr/adwords/coupons/terms.html


GoogleTM - GOOGLE is a registered trademark of Google Inc.

 
Sonraki >

Google Translate

arama