Google Reklam Ankara, Google Adwords Ankara, Google Reklamları, Google Sponsor Bağlantı Ankara, Google Arama Ağı Reklam Uzmanı, Adwords Eğitimi, Ankara Adwords Eğitimi - Teknoloji karnavalı başlıyor!
Ana Sayfabiz kimiz?Google ReklamlarıGoogle Reklam Kampanyalarıweb tasarımGoogle İnternet Reklamcılığıvideolarilet
Ana Sayfa
Teknoloji karnavalı başlıyor! Yazdır E-posta

Teknolojinin ulaştığı en son noktanın sergilendiği COMPEX Uluslararası Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı 33’ncü kez ziyaretçileriyle buluşuyor.

Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuarda 300’ü aşkın yerli ve yabancı marka ve firma son teknoloji ürünlerini sergileme fırsatı bulacaklar. Bilgisayar Firmaları, Yazılım ve Donanım Üreticileri, Telekomünikasyon Firmaları, İnternet Firmaları, Navigasyon Cihazları, Web Portalları, Dijital İletişim Servis Sağlayıcıları, Dijital Fotoğraf Makineleri ve Gereçleri Üreticileri, Çift Sim Kartlı Cep Telefon İthalatçıları, Akıllı Ofis ve Dijital Yaşam Teknolojileri, Dijital Teknolojiyi Kullanan Beyaz Eşya Üreticileri, Eğitim Firmaları ve Medya Kuruluşlarının yer alacağı 20 - 23 Kasım 2008 tarihleri arasında düzenlenecek fuara 100 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Ana sponsorluğunu Türk Telekom’un, İnternet Altyapı sponsorluğunu ise TTNet’in yaptığı COMPEX 2008, bu yıl da birçok yeniliğe ev sahipliği yaparken, ziyaretçiler fuar merkezinde yer alacak olan Resmi Mağaza Sponsoru Media Markt’ın 600 metrekarelik geniş mağazasından çok özel ürünleri, çok özel fiyatlara satın alabilecekler. Ayrıca aktivite sponsoru Türksat, HD televizyon yayın alt yapısını ve Uydunet internet hizmetini son kullanıcılarla buluşturacak.

OYUN TUTKUNLARI İÇİN INTEL GameX

Tüm bilgisayar ve teknoloji tutkunlarının merakla beklediği INTEL’in sponsorluğundaki INTEL GAMEX, bu sene de COMPEX Bilgisayar Fuarı'nın en iddialı etkinliklerinden biri olacak. Türkiye’nin ilk büyük oyun festivali olan INTEL GameX oyun şöleninin de ev sahipliğini üstlendiği COMPEX Fuarında 1500 metrekarelik alanda kurulan ve oyun tutkunlarının buluşma noktası olan INTEL GameX’te hünerlerini gösteren teknoloji tutkunları sanal dünyada kıyasıya bir rekabetin içinde yer alacaklar. Microsoft, büyük merakla beklenen süper oyun konsolu Xbox‘ın COMPEX Fuarındaki lansmanı ile teknoloji ve oyun meraklılarını buluşturacaktır.

Fuarı gezmek isteyenler www.compex.com.tr adresinden ücretsiz davetiye alabilecekler.

Kaynak: Milliyet Teknoloji

Konuyla ilgili diğer haberler

 
< Önceki   Sonraki >

Google Translate

arama