Google Reklam Ankara, Google Adwords Ankara, Google Reklamları, Google Sponsor Bağlantı Ankara, Google Arama Ağı Reklam Uzmanı, Adwords Eğitimi, Ankara Adwords Eğitimi - XP hakkımız, söke söke alırız!
Ana Sayfabiz kimiz?Google ReklamlarıGoogle Reklam Kampanyalarıweb tasarımGoogle İnternet Reklamcılığıvideolarilet
Ana Sayfa
XP hakkımız, söke söke alırız! Yazdır E-posta

Microsoft beklenen açıklamayı yaptı: Ucuz bilgisayarlar Vista'yı kaldıramaz, o zaman XP yaşamaya devam etmelidir.
4 Haziran 2008 Çarşamba
Büyük bilgisayar üreticileri bir bir ucuz mini-dizüstü bilgisayarlarını piyasaya çıkarırken, Microsoft'un Windows XP planları bir defa daha değişti.

Nisan ayında tamamiyle Linux yönünde ilerlemeye başlayan ucuz dizüstü ya da diğer adlarıyla NetBook/NetTop pazarını kaybetmenin verdiği korkuyla Windows XP'yi minik bilgisayarlara yerleştirme sevdasına düşmüştü, bugün Computex fuarında piyasaya sunulan mini-dizüstü bilgisayarlar ile birlikte Microsoft'un yaptığı açıklama ise Windows XP'yi bir süre daha göreceğimizin garantisi oldu.

Microsoft'un "Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız Windows XP'yi netbookları ve nettopları üzerinde görmek istedikleri konusunda bizi ikna ettiler, işte bu yüzden, hem müşterilerimiz hem de iş ortaklarımızın selameti açısından biz bu küçük minik sevgili dizüstü bilgisayarlara desteğimizi sürdüreceğizdir. evet." açıklaması her ne kadar bu "süre"nin ne kadar uzatıldığı konusunda bir fikir vermiyor olsa da, Windows XP için sonun gelmediğini bilmek güzel.

Kaynak: Yahoyt.com / Aklı fikri teknoloji olanların sitesi

Konuyla ilgili diğer haberler

 
< Önceki   Sonraki >

Google Translate

arama