Google Reklam Ankara, Google Adwords Ankara, Google Reklamları, Google Sponsor Bağlantı Ankara, Google Arama Ağı Reklam Uzmanı, Adwords Eğitimi, Ankara Adwords Eğitimi - telekomünikasyon
Ana Sayfabiz kimiz?Google ReklamlarıGoogle Reklam Kampanyalarıweb tasarımGoogle İnternet Reklamcılığıvideolarilet
Ana Sayfa
telekomünikasyon
Yeni frekanslarda 'torpil' tartışması! Yazdır E-posta

Cengiz Semercioğlu, Türksat 3A'ya geçildikten sonra, bütün kanalların frekansları ve sıralamalarının değiştiğini belirterek, izleyenlerin bu duruma büyük tepki gösterdiğini yazdı:
Devamını oku...
 
Türksat 3A göreve hazır Yazdır E-posta

Türkiye'nin yeni uydusu Türksat 3A, tüm testleri tamamlanarak üretildiği Fransa'daki Thales Alenia Space tesislerinden, Fransız Guyanası'ndaki Kourou Uydu Fırlatma Bölgesi'ne ulaştırıldı.
Devamını oku...
 
"10 milyon abone operatör değiştirmek için bekliyor" Yazdır E-posta

Avea Üst Yöneticisi (CEO) Cüneyt Türktan, Türkiye’de numara taşınabilirliğinin devreye girmesiyle 1 sene içinde en az 10 milyona yakın abonenin bir şebekeden bir yere geçmesinin beklendiğini belirtti.
Devamını oku...
 
1095: Tuşla, konuş ucuza! Yazdır E-posta

Yurtdışında yaygın olarak kullanılan ve hesapları düşüren call-by-call, telefon hizmeti artık Türkiye'de! Ucuza konuşmak istediğiniz şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonlarına doğru aramalarının başına 1095 tuşlamanız yeterli.
Devamını oku...
 
TÜRKSAT Uzay Haftası'nı kutlayacak Yazdır E-posta
Dünyada her yıl 50’den fazla ülkede kutlanan Dünya Uzay Haftası, bu yıl Türkiye’de de TÜRKSAT’ın koordinatörlüğünde organize edilecek. TÜRKSAT, Dünya Uzay Haftası süresince Türkiye’de yapılacak etkinliklere de destek vermeyi planlıyor.
Devamını oku...
 
"Türk Telekom saniye sistemine geçmeli" Yazdır E-posta
Tüketiciler Birliği Genel Başkan Vekili Üstün Bol, ''Yargıtay 13. Hukuk Dairesinin vermiş olduğu bozma kararı da dikkate alınarak Türk Telekom'un bir an önce saniye sistemine geçmesi gerektiğini'' kaydetti.
Devamını oku...
 
"TT'nin paraları iade etmesi gerek!" Yazdır E-posta
Yürüttüğü kampanyayla Türk Telekom'un yeni tarifesini iptal ettirten Tüketiciler birliği şimdi de TT'nin bu dönem içinde aldığı zamlı tarife bedellerinin iadesini istiyor. Deniz, Türk Telekom'un, 1 Mart-8 Haziran 2007 tarihleri arasında uygulanan ve yürürlüğü durdurulan tarife ile tüketiciden tahsil edilen fazla paraların iade edilmesi gerektiğini söyledi.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 7 Toplam: 8

Google Translate

arama