Google Reklam Ankara, Google Adwords Ankara, Google Reklamları, Google Sponsor Bağlantı Ankara, Google Arama Ağı Reklam Uzmanı, Adwords Eğitimi, Ankara Adwords Eğitimi - güvenlik
Ana Sayfabiz kimiz?Google ReklamlarıGoogle Reklam Kampanyalarıweb tasarımGoogle İnternet Reklamcılığıvideolarilet
Ana Sayfa
güvenlik
Her 10 internet kullanıcısından 8'i sanal bankacılıktan çekiniyor Yazdır E-posta
İnternetten aktif olarak yararlanan pek çok kişi, sanal bankacılığı tercih etmiyor. Bunun, bilgisayar korsanları yüzünden yaşanan mağduriyetlerin sonucu olduğu tahmin ediliyor.
Devamını oku...
 
Firefox IE Açığını Yamadı Yazdır E-posta
Mozilla, Firefox tarayıcısının (browser) Internet Explorer açığını ve diğer 8 açığı yamalayan versiyon 2.0.0.5'i yayınladı. Yamalanan 9 açıktan birisi, Microsoft Explorer ile aynı anda bulunduğu zaman etkiliyordu. Internet Explorer üzerinden Firefox'da uzaktan komut dosyası çalıştırılabiliyordu.
Devamını oku...
 
İnternet tehditlerine yeni koruma Yazdır E-posta
Bilgi güvenliğinde dünya lideri Check Point, yeni saldırı önleme sistemi çözümleri IPS-1’i pazara sunduğunu duyurdu. IPS-1, isabetli, gerçek zamanlı saldırı önleme yeteneği, benzersiz yönetim özelliği, detaylı adli analiz ve esnek mimarisi ile kurtçuklar (worm), malware ve bilinen ve bilinmeyen diğer hibrid tehditlere karşı koruma sağlıyor.
Devamını oku...
 
iPod'lara virüs uyarısı! Yazdır E-posta
Apple firması, video gösteren az sayıda iPod müzikçalarda bir Windows virüsüne rastlandığı uyarısı yaptı Apple şirketinden yapılan açıklamada, 12 eylülden sonra satılan videolu iPod’ların yüzde 1’inde "RavMonE" virüsü tespit edildiği bildirildi.
Devamını oku...
 
Yağmur yağarken iPod dinlemeyin! Yazdır E-posta
Kanada ve Amerika'da meydana gelen yıldırım çarpmaları neticesinde yaklaşık 13 kazanın yaşanmasının ardından yetkililer, yağmur yağarken iPod dinlenmemesi konusunda uyardı. Amerikalı Jason Bunch, iPod dinlediği sırada yakınına düşen bir yıldırım sonucu Kulaklarından ve vücudunun çeşitli yerlerinden ciddi şekilde yaralandı.
Devamını oku...
 
Sanal banka mağdurları: Bilirkişi bilişimci olsun Yazdır E-posta
Müşterilerin işini kolaylaştırmayı amaçlayan internet bankacılığı yüzünden binlerce kişi mağdur oldu. Bankasıyla davalık olan pek çok vatandaş, karar mercilerinin bilişim teknolojileri üzerine ihtisas sahibi olmamalarından şikâyetçi. Şu ana kadar yaklaşık 10 bin davanın sadece 3'ünü müşteri kazandı.
Devamını oku...
 
Ubuntu için 15 yazılım önerisi Yazdır E-posta
Uzmanlara göre 2008 yılında masaüstünde Linux patlama yapacak. Şansı en yüksek adaylardan biri de Ubuntu Linux. İşte en popüler Linux için en popüler 15 uygulama Afrika kültüründeki dayanışma, yardımlaşmayı anlatan terim olan Ubuntu, kısa sürede Linux dünyasının parlayan yıldızı haline geldi. Kolay kullanımı, Windows kullanıcılarının alışmakta zorlanmaması ve geniş yazılım desteğiyle tam puan alıyor. Türkçe sürümünün de olduğunu bilmeyenler için hatırlatmış olalım.

Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 22 - 28 Toplam: 38

Google Translate

arama