Google Reklam Ankara, Google Adwords Ankara, Google Reklamları, Google Sponsor Bağlantı Ankara, Google Arama Ağı Reklam Uzmanı, Adwords Eğitimi, Ankara Adwords Eğitimi - güvenlik
Ana Sayfabiz kimiz?Google ReklamlarıGoogle Reklam Kampanyalarıweb tasarımGoogle İnternet Reklamcılığıvideolarilet
Ana Sayfa
güvenlik
10 internet tehlikesi Yazdır E-posta
Dünyaca ünlü internet güvenliği şirketi Symantec, 2007 yılına ilişkin internet güvenliği değerlendirme sonuçlarını yayınladı. 10 maddeden oluşan listede veri kayıpları, Vista'ya geçiş ve spam ilk üç sırayı paylaşıyor. Raporda 2008 yılında karşımıza çıkması beklenen tehditler de sıralanıyor.
Devamını oku...
 
İnternette yeraltı dünyası kuruldu Yazdır E-posta
İNGİLTERE’DE internet üzerinden işlenen suçların, ağır suçlar haline dönüştüğü bildirildi. BBC’nin haberine göre, güvenlik firması Symantec tarafından yaptırılan araştırmanın sonuçları, internette bir yeraltı dünyasının oluştuğunu gösteriyor.
Devamını oku...
 
Hackerlar ticarete atıldı! Yazdır E-posta
Hackerlar, kullanımı kolay yöntemler geliştirerek, bunları internet dolandırıcılığı yapmak isteyenlere satmaya başladılar.
Devamını oku...
 
Herşey bir şakayla başladı Yazdır E-posta
Bilgisayar virüslerinin ilki, 25 yıl önce bir lise öğrencisi tarafından arkadaşlarına "küçük bir şaka" için yazıldı Rich Skrenta adlı öğrenci, bilgisayar şakaları yüzünden kendisine zaten şüpheyle yaklaşan arkadaşlarını kandırmak için bulduğu bu bilgisayar numarasıyla, dünyada ilk bilgisayar virüsünü kullanıma sokan kişi olarak kötü bir üne kavuştu.
Devamını oku...
 
Hackerlar ticarete atıldı! Yazdır E-posta
Hackerlar, kullanımı kolay yöntemler geliştirerek, bunları internet dolandırıcılığı yapmak isteyenlere satmaya başladılar. İnternet güvenliği uzmanları, son yıllarda büyük gelişme kaydeden bilgisayar korsanlarının, kullanımı kolay yöntemler geliştirerek, bunları internet dolandırıcılığı yapmak isteyenlere sattıklarını, bunun da sanal ortamda işlenen suçları artırabileceğine dikkat çekiyorlar.
Devamını oku...
 
Virüs, MSN'cileri bezdirdi Yazdır E-posta
Fotoğraf zannettiği zip uzantılı dosyayı kabul eden kullanıcı da dosya bilgisayarına indikten sonra zor anlar yaşanıyor. Şahısların adına zip uzantılı Beach Picture 2003 isimli dosya virüs içerdiğinden bilgisayarlarında ciddi bir şekilde zarar görmesine neden oluyor.
Devamını oku...
 
Acemi Hacker'lar bireysel kullanıcıların peşinde! Yazdır E-posta
Lamer’lar (Acemi Hacker'lar), internetten öğrendikleri şifre kırma yöntemleriyle bireysel kullanıcılar için Hacker’lerden çok daha büyük tehlike oluşturuyor. Hitit Bilgisayar Genel Müdürü Nur Gökman, "Lamer"in İngilizce’de argoda kullanılan ve bir miktar hakaret içeren bir kelime olduğunu ifade ederek, bu kelimenin en basit ve nazik olarak bilgisayar konusunda gereksiz tartışmalar içine giren, çok bilmiş gibi görünüp bilmediği konular üzerine yorum yapan ve programlama bilgisi yok denecek kadar az olanlara verilen aşağılayıcı bir unvan’ şeklinde açıklanabileceğini belirtti.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 15 - 21 Toplam: 38

Google Translate

arama