Google Reklam Ankara, Google Adwords Ankara, Google Reklamları, Google Sponsor Bağlantı Ankara, Google Arama Ağı Reklam Uzmanı, Adwords Eğitimi, Ankara Adwords Eğitimi - yazılım
Ana Sayfabiz kimiz?Google ReklamlarıGoogle Reklam Kampanyalarıweb tasarımGoogle İnternet Reklamcılığıvideolarilet
Ana Sayfa
yazılım
Vista Görünümlü XP! Yazdır E-posta
Henüz Windows Vista’ya terfi etmek istemiyorsanız, ücretli yazılımlarla Windows XP’ye Vista özelliklerini ve görünümünü kazandırabilirsiniz. Uzun zamandır beklenen Windows Vista raflarda ve online mağazalarda yerini alalı birkaç ay oldu ama henüz herkes Windows Vista’ya terfi etmeye hazır değil gibi görünüyor.Yeni bir işletim sistemine para harcamak istemiyor olabilirsiniz,bilgisayarınızın Vista’yı çalıştıracak kadar güçlü olmayabilir ya da sizin için çok önemli bir yazılım henüz Vista uyumlu olmayabilir.Bütün bunlar Vista’ya terfi etmemenizi haklı kılan sebepler.
Devamını oku...
 
Microsoft'tan doktora bursu: 33 bin Euro Yazdır E-posta
Microsoft, bilişim ve bilişimle kesişen bilimsel araştırmalarda seçilen projelerde doktora yapan öğrencilere yılda 33.000 Euro (yaklaşık 59.400 YTL) burs veriyor. Üç yıla kadar uzatılabilen bursun verileceği çalışmalar, akademik danışmanların önerdikleri projeler arasından Microsoft ArGe Bölümü (Microsoft Research) tarafından belirleniyor.
Devamını oku...
 
Windows Live OneCare 2.0 geldi Yazdır E-posta
Microsoft'un sistem bakım onarım ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan aracı Windows Live OneCare'in yeni sürümünün beta'sı yayınlandı. Microsoft'un sistem bakım onarım ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan aracı Windows Live OneCare'in 2.0 kod numaralı yeni sürümünün beta versiyonu yayınlandı.
Devamını oku...
 
Hukuk, USB ile cebe girdi Yazdır E-posta
Türkiye'nin ilk mobil hukuk bankası olan CepHukuk cihazı, Hukuk Programları Ltd. Şti. tarafından piyasaya sürüldü. Hukuk, muhasebe ve insan kaynakları alanında çalışanlar, CepHukuk sayesinde ofise bağımlı olmaktan kurtulacak.
Devamını oku...
 
Microsoft Çekirdek Yazılımı Yamaladı Yazdır E-posta
Microsoft dün aylık yamalama düzenine uygun olarak 6 bültende 11 yama yayınlandı. Yamalar .Net framework'den Windows işletim sistemine ve uygulamalara kadar çeşitli yazılımlardaki açıklara uygulanacak.
Devamını oku...
 
Microsoft, Vista'da değişiklik yapıyor Yazdır E-posta
Amerikan devi Microsoft, Google şirketinin rakip arama motorlarının kullanılmasını engelliyor şeklindeki suçlaması karşısında yeni işletim sistemi Vista’da değişiklik yapacağını açıkladı.
Devamını oku...
 
Pardus 2007.2 Caracal caracal 11 Temmuz'da yayında Yazdır E-posta

Özgür işletim sistemi Pardus'un son kararlı sürümü Pardus 2007.2 Caracal caracal, 11 Temmuz 2007, saat 11:00'den itibaren www.pardus.org.tr adresinden ücretsiz indirilebiliyor.

Pardus, Linux çekirdeği etrafında ve genellikle GPL (Genel Kamu Lisansı) ile özgürce dağıtılan uygulama yazılımlarından oluşan açık kaynak kodlu bir işletim sistemi. GPL'e göre Pardus'u dilediğiniz gibi istediğiniz sayıda makinede çalıştırabilir, kaynak koduna göz atıp isterseniz özgürce değiştirebilir ve GPL lisansını değiştirmeden yeniden dağıtılabilirsiniz.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 15 - 21 Toplam: 21

Google Translate

arama