Google Reklam Ankara, Google Adwords Ankara, Google Reklamları, Google Sponsor Bağlantı Ankara, Google Arama Ağı Reklam Uzmanı, Adwords Eğitimi, Ankara Adwords Eğitimi - mobil
Ana Sayfabiz kimiz?Google ReklamlarıGoogle Reklam Kampanyalarıweb tasarımGoogle İnternet Reklamcılığıvideolarilet
Ana Sayfa
mobil
Cepte numara taşıma Ekim'de Yazdır E-posta

Vodafone ve Avea tarafından üçüncü nesil (3G) sisteminden önce başlatılması istenen mobil numara taşınabilirliği sisteminin Ekim sonundan itibaren başlayacağı öğrenildi.
Devamını oku...
 
"BlackBerry'den Gökkusagi Tadinda Pearl Seçenekleri" Yazdır E-posta

Research in Motion (RIM), pazara sundugu son BlackBerry® Pearl akilli telefon serisiyle neredeyse gökkusagini olusturan renklerin tamamini sizlere sunuyor.
Devamını oku...
 
Nokia'dan akıllı çözüm Yazdır E-posta

Kablosuz ağa kolaylıkla bağlanabilen Nokia 6300i, ev ofis bağlantıları için ideal, tamamlayıcı bir unsur. Nokia 6300i ile uygulamalar zahmetsizce indirilebiliyor, VoIP görüşmeleri yapılabiliyor.
Devamını oku...
 
3G ve çift sim kart bir arada! Yazdır E-posta

Yeni teknolojileri kullanıcısı ile buluşturan General Mobile yine bir ilkle çift sim kart pazarındaki öncülüğünü sürdürüyor ve çift sim kart teknolojisinde yeni bir dönem başlatıyor.
Devamını oku...
 
Nokia aldı başını gidiyor Yazdır E-posta
Cep telefonu üreticisi Nokia, 2007’nin son çeyreğinde kazancını yüzde 44 artırdı. Yılın son üç ayında 1.8 milyar euro’luk kâr rakamına ulaşan Nokia, yüzde 40 pazar payıyla da globalde rekor kırdı. Firmanın bir önceki yıla göre gelirlerinde yaşanan artış ise yüzde 33 oldu. Nokia son çeyrekte toplam 133 milyon telefon sattı. Nokia’yı yüzde 14’le Samsung, yüzde 12 rakamıyla Motorola izliyor.
Devamını oku...
 
Cep telefonuyla üniversite eğitimi Yazdır E-posta
Cep telefonlarını alışveriş, kitap okuma, elektronik posta gönderip alma ya da uygun restoran bulma gibi işlerde kullanan Japonlar, şimdi de bu yeni teknolojiden üniversite eğitimi için yararlanacaklar.
Devamını oku...
 
Gelecek yıl 2,3 trilyon SMS gönderilecek Yazdır E-posta
AA
Teknoloji araştırma kuruluşu Gartner'a göre, bu yıl sonunda tüm dünyada gönderilen SMS miktarı 1,9 trilyonu bulacak. Gelecek yıl dünyada gönderilecek SMS sayısı ise yaklaşık 2,3 trilyon olacak.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 22 - 28 Toplam: 50

Google Translate

arama