Google Reklam Ankara, Google Adwords Ankara, Google Reklamları, Google Sponsor Bağlantı Ankara, Google Arama Ağı Reklam Uzmanı, Adwords Eğitimi, Ankara Adwords Eğitimi - teknoloji
Ana Sayfabiz kimiz?Google ReklamlarıGoogle Reklam Kampanyalarıweb tasarımGoogle İnternet Reklamcılığıvideolarilet
Ana Sayfa
teknoloji
Geleceğin yazar kasası Yazdır E-posta
Profilo, Türkiye’de bir ilke imza atarak yazar kasalarda elektronik kayıt dönemini başlattı. Profilo’nun elektronik kayıt ünitesine sahip yeni model yazar kasaları kağıt israfına ve rulo saklama derdine son vererek, işletmelerin maliyetten tasarruf etmesini sağlıyor.
Devamını oku...
 
Yenilikçi LG LB9 serisi Yazdır E-posta
LG Electronics, yeni tasarım harikası LB9 LCD TV serisini kullanıcıların beğenisine sunuyor. “Siyah İnci”nin çekiciliğine sahip LG LB9 serisi, LCD televizyonlarında kalitenin yanısıra tasarıma verdiği önemi de bir kez daha vurguluyor.
Devamını oku...
 
Teknoloji kullanımı değerlere bağlı! Yazdır E-posta
Türk insanının sosyokültürel değerleri ile teknoloji kullanımına ilişkin tutum ve davranışları arasındaki bağlantı incelendi. Bahçeşehir Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Yılmaz Esmer, ülkemizde İnternet ve bilişim teknolojilerinin kullanımına ilişkin tutum ve davranışlar ile Türk insanının sosyokültürel değerleri arasındaki bağı ele alan bir araştırma gerçekleştirdi. Türkiye’de bir ilk olan ve ekolay.net ile TÜBİSAD’ın da destekleriyle yürütülen araştırmanın sonuçları, bir toplantı ile kamuoyuna duyuruldu.
Devamını oku...
 
Yüksek teknoloji, enerji israfına sebep oluyor Yazdır E-posta
Düz ekran ya da LCD televizyonlar ile dijital radyolar gibi ileri teknoloji ürünlerin, enerji tasarrufu sağlamaya yönelik çabaları zayıflattığı belirtildi. LCD televizyonlar enerji tasarrufunu engelliyor.
Devamını oku...
 
Suya düşen telefona mucize çözüm Yazdır E-posta
Suya düşen elektronik cihazı yeniden çalıştırma alternatiflerine bir yenisi daha eklendi. Cep telefonunuz suya ya da daha kötüsü tuvalete düşse ne yapardınız? Birçoğumuz ilk şaşkınlığı atlattıktan sonra, telefonun değerine ve düştüğü suyun temizliğine göre değişen düşünme süresinde elimizi telefonun bulunduğu yere uzatırız.
Devamını oku...
 
Elektrik kablosu ve priz tarih mi olacak? Yazdır E-posta
Amerikalı bilim adamları, elektrik kablosu kullanmadan bir cihaza enerji iletmenin yöntemini buldu. Massachusetts Institute of Technology'de (MIT) yapılan araştırmada, elektrikli cihazlara kablo kullanmadan elektrik iletebilen bir sistem oluşturan bilim adamları, enerji kaynağından 2 metre uzaklıktaki 60 vatlık bir ampulü kablo olmaksızın aydınlatmayı başardı.
Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 29 - 34 Toplam: 34

Google Translate

arama